fb
KURSY MINDFULNESS

 

Kursy medytacji

W moim Studio Mindfulness w Gdyni Orłowie organizowane są kursy medytacji uważności, inaczej zwane medytacjami mindfulness. Na te cykliczne zajęcia uczęszczają zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież – przede wszystkim z Gdyni oraz Gdańska, a także okolicznych miejscowości. Dla dorosłych organizowane są kursy MBLC (Mindfulness Based Living Course), dzięki którym możesz poznać przede wszystkim kluczowe koncepcje i praktyki związane z medytacją uważności

Osoby, które chcą się przekonać, czy medytacje uważności są dla nich, zapraszam na dwugodzinne warsztaty mindfulness. Udział w warsztacie jest niezobowiązujący i może pomóc podjąć tę zmieniającą życie decyzję, czy zaangażować się całkowicie w program pełnowymiarowego kursu medytacji. Podczas warsztatów będzie również czas, by odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości osób, które próbują praktykować samodzielnie w domu, jednak napotykają trudności.

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs medytacji?

We współczesnym świecie większość z nas codziennie zmaga się z uczuciami stresu i niepokoju. Wynikać to może m.in. z nadmiaru obowiązków oraz szybkiego tempa życia. Dla zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego pomocna może być nauka praktyk, które pozwolą radzić sobie z trudnymi emocjami – bez względu na okoliczności życiowe czy wiek. Dlatego właśnie w moim Studio organizowane są nie tylko kursy medytacji dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży. Wśród zalet praktykowania uważności można wyróżnić:

  • naukę umiejętnego zarządzania własnymi emocjami,
  • rozwój inteligencji emocjonalnej,
  • łagodzenie problemów z koncentracją i pamięcią,
  • łagodzenie dolegliwości psychosomatycznych.

Korzyści płynące z medytacji mindfulness zostały potwierdzone badaniami naukowymi, które przeprowadziło chociażby American Mindfulness Research Association (AMRA).

 

KURSY MINDFULNESS - SPRAWDŹ NASZĄ PROPOZYCJĘ

 

UWAGA! WSZYSTKIE SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ W BEZPIECZNEJ DEZYNFEKOWANEJ SALI PRZY POMOCY LAMPY NBVE110P

 

 

 kurs mindfulness   

 Metoda Eline senel

 kurs mindfulness   

 

 

 

 

 

mindfulnessoferta kurs mindfulness kurs mindfulness oferta

 

  

   mindfulness kurs               kursy mindfulness               mindfulness

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl