MEDYTACJE ON-LINE
 
Zapraszam Cię serdecznie na cotygodniowe medytacje on-line w poniedziałki o g.20.00 na platformie Zoom.
 
Wstęp jest wolny!
 
DOŁĄCZ poprzez link
 
 
Meeting ID: 852 3655 6892
Passcode: 204961
 
Poniedziałkowe medytacje on-line to okazja do wspólnego praktykowania uważności dla osób początkujących i zaawansowanych - to okazja do zatrzymania i spotkania się ze sobą, co wpływa kojąco na nasz układ nerwowy, a co za tym idzie samopoczucie.
 
Długofalowo, praktykowanie uważności wpływa na rozwój zdolności rozpoznawania i radzenia sobie z własnymi emocjami, co prowadzi do zarządzania nimi w sposób bardziej umiejętny. Uważność również pielęgnuje i wzmacnia takie jakości jak wdzięczność, życzliwość czy współczucie. Regularna praktyka uważności pozwala rozwinąć te umiejętności i korzystać z ich dobroczynnego wpływu na nasze codzienne życie.
 
Jeśli pragniesz rozwijać uważność i nauczyć się samodzielnie medytować, to może Cię zaciekawić kurs MBLC online, który rozpoczyna się 27 kwietnia 2023 r.
 
Jego opis znajdziesz tutaj https://uwaznoscnacodzien.pl/pl_PL/i/8-TYG.-KURS-MINDFULNESS-Zycia-Opartego-na-Uwaznosci-MBLC-ON-LINE-27.04-15.06.2023/28?preview=true
 
O MNIE
 
Nazywam się Magdalena Tybura i jestem trenerką uważności. Prowadzę kursy dla dorosłych MBLC, CBLC i MBCT-L, dzieci według Metody Eline Snel© i młodzieży według szkolenia .b oraz MBLC-YA.
 
W ramach własnej ścieżki rozwoju przeszłam przez wszystkie etapy szkolenia przy Mindfulness Association UK - kurs Mindfulness MBLC, kurs Współczucia CBLC, kurs Insight oraz Wisdom.
 
Posiadam także certyfikat trenera Familylab Polska (pedagogika Jespera Juula) i prowadzę seminaria inspirujące dla rodziców.
 
Wierzę, że Mindfulness (pol. uważność) to sposób i sztuka życia, a nie jednorazowy epizod łagodzenia bolesnych jego przejawów. Dzięki własnej praktyce uważności rozwijam umiejętność świadomego życia, kultywuję takie wartości jak miłujące współczucie czy życzliwość, pogłębiając własne poczucie szczęścia, stabilności, sprawczości, spokoju, kontaktu z samą sobą i otaczającym mnie światem. Najciekawsze i najcenniejsze podróże, jakie odbywam, to uważne wędrówki w głąb siebie, które pozwalają najpełniej rozwijać mój potencjał i żyć w zgodzie ze sobą i harmonii z innymi. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl