fb
MEDYTACJE W GRUPIE

MEDYTACJE MINDFULNESS I TRENING MINDFUL BODY

 

 

 

Medytacje grupowe

Wieczorne medytacje grupowe mindfulness oraz trening mindful body (uważny ruch) to spotkania dla osób posiadających co najmniej umiarkowane doświadczenie w praktykowaniu medytacji. Na spotkaniach podejmujemy zagadnienia z obszaru uważności i pogłębiamy je w medytacji. Towarzyszy nam uważny ruch, poezja i wymiana refleksji.

Osoby początkujące oraz całkiem nowe, które są zainteresowane poznaniem technik uważności, zapraszam na warsztaty mindfulness i kursy medytacji MBLC. :-)

  

Dlaczego warto medytować w grupie?

Medytacje grupowe dla osób zaawansowanych budują i podtrzymują motywację do praktykowania uważności. Spotkania są okazją do dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Nasza grupa stale się powiększa i rozwija, tworząc miejsce sprzyjające rozwojowi emocjonalnemu. Podczas medytacji grupowej otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz do wzrostu. 😊

 

Co to jest trening mindful body?

Trening mindful body (uważny ruch) składa się z technik zaczerpniętych z podejścia integracji strukturalnej, pilatesu oraz jogi. Polega na uważnym wykonywaniu ćwiczeń uwalniających napięcia w ciele. Tego typu trening:

  • pozwala zredukować wpływ stresu związanego z pracą i doświadczeniami życiowymi,
  • prowadzi do zmiany stylu życia, który zakłada zdrowy ruch i świadomą pracę z ciałem, zgodną z jego potrzebami.

Zestaw ćwiczeń mindful body nie tylko kształtuje prawidłową postawę, ale przede wszystkim rozwija świadomość własnego ciała. Podczas zajęć doświadczysz go w pełni – być może pierwszy raz w życiu. Dzięki treningom Mindful body zrozumiesz także jego relacje z otoczeniem i odczujesz, że Twoja postawa odzwierciedla zarówno stan ciała, jak i stan umysłu.

 

Medytacje czy uważny ruch?

Medytacje mindfulness połączone z zajęciami mindful body przynoszą najwięcej korzyści, ponieważ angażują zarówno strefę fizyczną, jak i psychiczną. Holistyczne oddziaływanie daje najlepsze rezultaty pod względem osiągnięcia stabilności emocjonalnej. Aktywność fizyczna połączona z medytacjami głęboko angażuje prawą półkulę mózgu, która odpowiada za kreatywne myślenie i rozwiązywanie problemów. Jednocześnie podczas ćwiczeń lewa półkula, uznawana za analityczną, odpoczywa, co prowadzi zazwyczaj do poczucia wyciszenia i głębokiego relaksu.

 

 W OKRESIE WAKACYJNYM MEDYTACJE W GRUPIE SĄ ZAWIESZONE

 

Masz ochotę na wyciszenie i odprężenie po całym dniu pracy? 

Szukasz stałej grupy, z którą mógłbyś regularnie medytować?

Zapraszam Cię na wspólne medytacje grupowe w każdy czwartek:

- uważny ruch g. 19:00,

- medytacje g. 19:45.

 

Miejsce: Studio Mindfulness, ul. Inżynierska 116, Gdynia Orłowo, Centrum Psychoterapii

 

Koszt: 

Karnet* na 10 wejść:

- 350 zł uważny ruch + medytacje,

- 250 zł medytacje, 

- 150 zł uważny ruch.

*ważność karnetu 3 miesiące; możliwe 'zamrożenie' karnetu w przypadku planowanej dłuższej nieobecności

 

Wejścia poza karnetem:

- 45 zł uważny ruch + medytacja,

- 30 zł medytacja,

- 20 zł uważny ruch.

 

Wpłaty proszę kierować na nr konta 46 1140 2004 0000 3702 8090 0910, mBank S.A., a jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału tego samego dnia, zapłać blikiem na numer telefonu 605 569 020. Sprawdź, jak to zrobić: https://blikmobile.pl/

 

Serdecznie zapraszam!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl