O MNIE

                                

Jestem certyfikowanym nauczycielem MBLC z ramienia Mindfulness Association Polska. Wierzę, że mindfulness to sposób i sztuka życia, a nie jednorazowy epizod łagodzenia bolesnych jego przejawów. Dzięki regularnej praktyce uważności rozwijam umiejętność świadomego życia, kultywuję takie wartości jak miłujące współczucie czy życzliwość, pogłębiając własne poczucie szczęścia, stabilności, sprawczości, spokoju, kontaktu z samą sobą i otaczającym mnie światem. Potencjał, jaki niesie sztuka uważności spowodował, że zapragnęłam dzielić nim z innymi. Moimi nauczycielami na drodze ku świadomości byli i są: Anna Zubrzycki, Krystyna Boroń, Ewa Orłowska, Fay Adams, Chloe Homewood Allen, Kathy White Webster, Annick Nevejan, Olaf van Kooten, Mark Hansen. Jestem im ogromnie wdzięczna za wszystkie cenne nauki, inspiracje i wspólne praktyki oraz wymianę doświadczeń. Uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych, które każdorazowo są okazją do odświeżenia i pogłębienia praktyki oraz wspólnego medytowania z grupą zaangażowanych i wspierających osób. Biorę udział w licznych szkoleniach, rozwijając się jako człowiek i nauczyciel mindfulness.

Prowadzę 8 tyg. świeckie kursy uważności MBLC, które stanowią podstawę dla rozwoju świadomego i uważnego życia, dzięki spójnemu programowi, który obejmuje wiedzę i praktyczne umiejętności. Kursy mają ogromne zaplecze badań naukowych, potwierdzających ich skuteczność w różnych obszarach życia – od medycyny, psychoterapii, edukacji, po biznes i sport.

Obecnie jestem w trakcie certyfikacji Metodą Eline Snel, która obejmuje treningi uważności skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. 

Ponadto proponuję Warsztaty mindfulness, które stanowią wprowadzenie do nurtu uważności oraz kursu. Dla absolwentów kursów uważności i osób już medytujących, prowadzę Spotkania medytacyjne, podczas których pogłębiamy praktykę uważności, medytując w grupie oraz wymieniając się refleksjami na temat wybranych aspektów nurtu mindfulness.

Prowadzę również zajęcia Mindful Body and Mind

Trening Mindful Body and Mind kształtuje prawidłową postawę ciała poprzez stosowanie zestawu ćwiczeń rozwijających świadomość ciała, dzięki technikom zaczerpniętym z podejścia integracji strukturalnej, pilatesu czy jogi. Trening umożliwia żywe i pełne doświadczanie ciała, w relacji z otoczeniem, gdyż nasza postawa odzwierciedla zarówno stan ciała, jak i stan umysłu. Tego typu trening pozwala zredukować wpływ stresu związany z pracą i doświadczeniami życiowymi, poprzez uważne wykonywanie ćwiczeń, uwalniających napięcia w ciele. Długofalowo, prowadzi do zmiany stylu życia, który zakłada zdrowy ruch i świadomą pracę z ciałem, zgodną z jego potrzebami. Aktywność fizyczna połączona z medytacjami Mindfulness głęboko angażuje prawą półkulę mózgu, która odpowiada za kreatywne myślenie i rozwiązania, pozwalając jednocześnie odpocząć analitycznej lewej półkuli, co możemy odczuwać w postaci wyciszenia i poczucia głębokiego relaksu.

Trening Mindful Body and Mind to połączenie treningu Mindful Body i medytacji mindfulness, obejmuje zestaw opracowanych ćwiczeń ruchowych i wybrane medytacje.

Trening jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od kondycji czy wieku. Zestawy ćwiczeń opracowane są z myślą o wykorzystywaniu ich w przestrzeniach biurowych i domowych.

Prywatnie ukończyłam Skandynawistykę na UG i prowadzę firmę handlową. Jestem mamą dwójki nastolatków. Dla przyjemności i zdrowia trenuję pilates, jeżdżę na nartach i spaceruję.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, jaką jest sztuka świadomego życia, oparta na uważności i empatii oraz do zapoznania się z ofertą szkoleń i spotkań.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl