SOMA MOVE®

 

 

O SOMA MOVE®

SOMA MOVE® to unikalna holistyczna koncepcja treningu grupowego, który poprawia sprawność fizyczną, pozwala wyzwolić energię i generuje siłę, a jednocześnie jest miękki i płynny, pozwalając umysłowi osadzić się w ciele i wyciszyć.

Trening obejmuje wiele ludzkich cech motorycznych, takich jak wytrzymałość, siła, zwinność, równowaga, elastyczność, koordynacja, wydolność sercowo-naczyniowa, ale też coś więcej – obecność.

 

SOMA MOVE® opiera się na intencji tworzenia pewnych, starannych i płynnych ruchów w połączeniu ze świadomością ciała i odbierania go jako niepodzielnej zintegrowanej całości.

 

Dzięki temu podejściu, ćwiczący ma poczucie doświadczania naturalnego i pierwotnego ruchu, opartego na autentycznych możliwościach ludzkiego ciała.

Podczas 50 min. treningu powtarzamy 4-6 zestawów kilku ćwiczeń – ich tempo i trudność dostosowujemy do własnych możliwości ruchowych, dlatego trening skierowany jest do wszystkich, niezależnie od poziomu kondycji czy wytrzymałości. Ćwiczenia wykonujemy boso na macie do jogi, które są dostępne w Studio Mindfulness.

 

Treningowi towarzyszy w tle inspirująca, ale nie narzucająca tempa muzyka.

 

Założenia programu SOMA MOVE® zawierają zestawy ćwiczeń stworzonych przez szwedzką parę trenerów - Cecilię Gustafsson, holistyczną trenerkę yogi i tancerkę oraz Linusa Johanssona, fizjoterapeutę i trenera powięziowego. Z tego połączenia wiedzy, doświadczenia i kreatywności, męskiej i żeńskiej energii, powstała koncepcja ruchu, która nie ma sobie podobnej w innych dotychczas opracowanych podejściach.

 

Doświadczanie "przepływu" (ang. flow) jest w Soma Move® najważniejsze.

 

 

TERMINY ZAJĘĆ ON-LINE

sobota g.12.30

poniedziałek g.19.00

 

 MIEJSCE  

platforma Zoom

link przesyłany jest w mailu po dokonaniu zgłoszenia i opłaty

  

KOSZT

PIERWSZE WEJŚCIE GRATIS

30 zł/1 wejście

W karnecie - 10 wejść za 250 zł

Karnet ważny jest przez 3 miesiące, jeśli wcześniej zgłosisz dłuższą nieobecność (wyjazd, choroba itp.)

 

PŁATNOŚĆ

Wpłaty proszę kierować na nr konta 46 1140 2004 0000 3702 8090 0910, mBank S.A. w tytule imię i nazwisko/data wejścia lub karnet. Płatności Blikiem również są możliwe.

 

ZAPISY 

Zgłoszenie prześlij na adres zapisy@uwaznoscnacodzien.pl | w tytule wpisz imię i nazwisko oraz nr tel.

 

              

 

Instruktor prowadzący zajęcia jest przeszkolony i posiada licencję SOMA MOVE®

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl