fb
WARSZTATY MINDFULNESS

mindfulness dla firm

WARSZTAT MINDFULNESS 

 

TERMINY: 

10 listopada 2021, g. 18-20 środa | rozpoczęcie kursu 20 listopada 2021

 

MIEJSCE: STUDIO MINDFULNESS ul. Inżynierska 44, Gdynia Orłowo

 

KOSZT: 35 zł

 

ZAPISYzgłoszenie prześlij na adres zapisy@uwaznoscnacodzien.pl.

W tytule wpisz imię i nazwisko/Warsztat/data

 

Intuicyjnie czujesz, że uważność może być dla Ciebie pomocna?

Próbujesz praktykować, ale pojawiają się trudności, pytania, wątpliwości czy dobrze to robisz?

Chciał(a)byś poznać podstawy Mindfulness i samodzielnie praktykować?

 
  👉 DOŁĄCZ DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/uwaznoscjestwnas, jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i korzystać z darmowych zasobów!
 

 Warsztaty Mindfulness to spotkania wprowadzające do praktyki uważności (ang. Mindfulness).

Podczas warsztatu dowiesz się czym jest Mindfulness i dlaczego warto praktykować oraz w jaki sposób zdobyte umiejętności mogą prowadzić do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Doświadczysz również wpływu prostych medytacji na stan Twojego umysłu.

Badania naukowe potwierdzają, że praktyki uważności Mindfulness: 

dla firm redukują stres i pozwalają kontrolować emocje,

mindfulness ułatwiają zasypianie i poprawiają jakość snu,

mindfulness dla firm podnoszą odporność psychiczną i fizyczną,

regulują gospodarkę hormonalną regulują gospodarkę hormonalną w organizmie,

łagodzą objawy depresji łagodzą objawy depresji i zapobiegają nawrotom,

rozwijają życzliwość i akceptację pogłębiają życzliwość i akceptację,

opóźniają procesy starzenia opóźniają procesy starzenia,

poprawiają koncentrację poprawiają koncentrację i kreatywność,

regulują ciśnienie regulują ciśnienie krwi,

rozwijają inteligencję emocjonalną rozwijają inteligencję emocjonalną,

 

Pewnie zdarzają Ci się sytuacje kiedy leżysz i nie możesz zasnąć, a twoje myśli urządzają gonitwę? Pragniesz je odsunąć, ale zamiast się wyciszyć, umysł podsuwa kolejne? W efekcie rano wstajesz niewyspany i rozbity. Cały dzień jesteś rozdrażniony – nie możesz się skupić, a codzienne obowiązki potęgują stres i wyczerpanie.
 
W czasach tak pełnych niepokoju i pośpiechu jak obecne, tym ważniejsza staje się umiejętność znalezienia źródła spokoju i zadowolenia, które drzemią w nas, ale nie wiemy jak je odkryć i jak z nich korzystać.
 
Badania prowadzone od ponad 30 lat nad stresem, stanami lękowymi i depresyjnymi pozwoliły odkryć sekret trwałego szczęścia i sposoby radzenia sobie ze stresem, wyczerpaniem, lękami czy nawet głęboką depresją.
 
Formy medytacji, które do niedawna były mało znane na Zachodzie, a od kilku tysięcy lat stosowane na Wschodzie, to praktyki uważności dostępne dla każdego.
Zazwyczaj podczas medytacji skupiamy uwagę na wybranej podporze uważności (oddech, dźwięki, ciało, ruch) jednocześnie obserwując pojawiające się w głowie myśli. Z czasem zaczynamy zdawać sobie sprawę, że myśli przychodzą i odchodzą z własnej woli i stopniowo rezygnujemy z angażowania się w nie. Nasza obserwacja jest wolna od krytyki i oceny, pełna współczucia i akceptacji dla natury umysłu. Rozwinięcie takiej postawy wymaga czasu, treningu i zaufaniu procesowi.
 
Dzięki kilku technikom i praktykom uczysz się, aby normalne uczucie lęku i stresu czy smutku nie nasilały się i nie przeradzały w długie okresy nieszczęścia i wyczerpania, a nawet w poważną depresję kliniczną.
 
Praktyki uważności dają początek procesowi przywracania kontroli nad życiem. Z czasem uważność przynosi długotrwałe zmiany w nastroju, podnosi poziom szczęścia i dobrego samopoczucia. Wpływa na rozwój pamięci, kreatywności czy procesy starzenia i zdrowie.
Każda minuta spędzona na medytacji wpływa na nas dobroczynnie, zatem nie warto zwlekać i odkładać spraw najważniejszych na później. Jeśli wybierzesz praktyki uważności, zaczniesz znajdować spokój w pędzącym świecie.

Spotkanie pozwoli Ci zadecydować o podjęciu 8 tyg. kursu, na którym nauczysz się samodzielnie medytować, poznasz teorię i praktyki, które są niezwykle pomocne w czasach kiedy zadaniowe podejście do życia powoduje, że tracimy kontakt z chwilą obecną i żyjemy przeszłością lub przyszłością. Najrzadziej jesteśmy w teraźniejszości, która jest jedynym czasem, w którym naprawdę żyjemy.

Wpłaty proszę kierować na nr konta 46 1140 2004 0000 3702 8090 0910, mBank S.A. w tytule imię i nazwisko oraz termin warsztatu.

Jeśli zdecydujesz się tego samego dnia, zapłać Blikiem na numer telefonu 605 569 020 Sprawdź jak to zrobić https://blikmobile.pl/


Mindfulness to sprawdzona naukowo ścieżka zdrowia, którą warto podążać.
Zacznij tam, gdzie jesteś:-)

Jeśli zależy Ci na udziale w podstawowym kursie Mindfulness MBLC, zapewnij sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/Wibr6VepJQ7Nz4T7A

Organizuję warsztaty Mindfulness dla firm w miejscach pracy oraz w ramach wyjazdów i spotkań integracyjnych - koszt, terminy i lokalizacje do uzgodnienia - kontakt@uwaznoscnacodzien.pl

 

mindfulness dla firm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl