o MNIE

O mnie

Nazywam się Magdalena Tybura, od 2017 roku prowadzę kursy Mindfuness, które doprowadziły mnie do nurtu psychologii energetycznej i obecnie łączę obydwa podejścia, aby pomagać innym w uzdrawianiu relacji ze sobą i edukować w obszarze samoleczenia.

Poprzez prowadzone terapie oraz szkolenia pomagam w odkrywaniu i uwalnianiu hamujących ograniczeń w postaci przekonań, przekazów międzypokoleniowych czy trudnych doświadczeń. Ograniczenia te, utrzymując się w naszych umysłach, emocjach i ciałach prowadzą do chorób, wypalenia czy depresji, stopniowo obniżając naszą samoocenę, zaufanie do siebie, zdolność do odczuwania szczęścia czy więzi z życiem, pozbywając nas przy tym poczucia sprawczości, wolności czy witalności oraz chęci do realizowania ważnych celów i marzeń.

Jeśli masz poczucie, że utknąłeś w życiu i nie wiesz, jak wydostać się z obecnej sytuacji, a może nawet próbowałeś wprowadzać zmiany na własną rękę lub korzystałeś z terapii, to dobry czas, aby sięgnąć po metody wykazujące najwyższą skuteczność, a wywodzące się z psychologii energetycznej.

Również byłam w miejscu, kiedy przerastało mnie moje własne życie i ciążyła przeszłość, doświadczałam chorób, a moja kondycja psychiczna uniemożliwiała dobre funkcjonowanie. Moja sytuacja zaczęła się poprawiać, kiedy odkryłam połączenie reakcji z ciała z nieprzyjaznym mentalnym krajobrazem, zaczęłam sobie stopniowo coraz skuteczniej radzić z psychiką, aż do ustąpienia wszystkich objawów chorobowych. Moje osobiste doświadczenie w połączeniu z wiedzą, jaką zdobyłam, pozwalają mi z ufnością prowadzić innych ku rozwojowi i lepszemu życiu. 

Terapia i szkolenia, które oferuję, pomogą Ci odzyskać chęci i siłę do życia, uwolnić blokady emocjonalne i energetyczne w ciele oraz przepracować traumy, jak również ich skutki. W efekcie, zaczniesz żyć według swoich wyborów, spełniać marzenia i realizować osobiste oraz zawodowe wyzwania i pasje.

Pracuję w grupach oraz indywidualnie, stacjonarnie w Gdyni Orłowie i online.

Ponadto organizuję warsztaty, jedno lub kilkudniowe, często z pobytem w przyjemnej okolicy.

Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację.

Jakimi metodami pracuję?

uczestników
szkoleń
odosobnień

Opinie uczestników

uwaznoscnacodzien
uwaznoscnacodzien
uwaznoscnacodzien